מיני דוקס                                                        Elazar Productions

מיני דוקס הם סרטים דוקומנטריים קצרים, המשרתים עמותות, ארגונים, וחברות למטרות תדמית, גיוס מקורות, והעברת מסרים. אנו מאמינים שכאשר הנושא הוא ערכי, אין צורך למכור אותו בכלים השאולים מעולם הפרסום. אפשר לספר את הסיפור בכלים דוקומנטריים, באופן שירתק את הצופה, יגע בשכלו ובנפשו ויעורר בו הזדהות והשראה.
השלב הראשון הוא התחקיר, שמטרתו לזהות מה הכי חשוב לספר ולהראות. במהלך המפגש עם הנושא והדמויות, יש רגעים בהם קורה משהו חזק. אלה המקומות שצריך לשוב ולגעת בהם בימי הצילום. סרט שמעניין ומרגש את מי שעושה אותו – משפיע כך גם על מי שצופה בו.
עם תום התחקיר, אנו כותבים תסריט. הסרט לא יהיה זהה לתסריט – אבל התסריט הוא שלב הכרחי, שתומך בצילומים ובעריכה. תשתית טובה של תחקיר ותסריט מאפשרת להפיק חומרי גלם חזקים ממעט ימי צילום.
בחדר העריכה נחשפת בהדרגה הנשמה של הסרט. בשלב זה החומרים המצולמים מעובדים, עד שמזוככים הרגעים הטובים והחזקים ביותר. תהליך מציאת הסדר הנכון מאפשר לחומרים לדבר בעד עצמם ולבטא את המהות של הסרט.
עמותות, חברות וארגונים מעסיקים ועוסקים באנשים. כל סרט צריך לשקף את האתגרים שהחיים מזמנים לבני אדם, ואת היכולת האנושית להתמודד איתם.

 

 

 יאיר

 

טל

 

 

הלל יפה - מיני דוק

 

מכון פוירטשיין - מיני דוק

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

  

 

מכון פוירשטיין מסייע לאנשים בעלי מוגבלויות מנטליות קשות מאוד להתגבר על המחסומים שלהם ולתפקד באופן עצמאי. לכבוד ערב גאלה ליום הולדתו ה 90 של פרופסור פוירשטיין הפקנו סרט שמציג את פועלו רב השנים בארץ ובעולם וחושף את תוכניותיו לעתיד.

 

קטע קצר מתוך הסרט...

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 

  

 

סרט תדמית שהפקנו עבור המרכז הרפואי הלל יפה לצורך גיוס תרומות.